سیستم ضد سرقت خودرو

سیستم ضد سرقت خودرو

به دلیل ضعف سیستم‌های ایمنی در خودروهای داخلی و خارجی باعث شده آمار سرقت خودو در کشور خیلی زیاد شود و باید این نواقص و ضعف ها را با نصب سیستم ضد سرقت خودرو برطرف نمایید.

انواع سیستم ضد سرقت خودرو

ایموبلایزر

ایموبلایزر یا سوئیچ ضد سرقت یکی از پیشرفته ترین سیستم های ضد سرقت خودرو می باشد.

ایموبلایزر یا سوئیچ ضد سرقت وقتی بر روی یک خودرو نصب است تنها سوئیچی که موفق به روشن کردن خودرو می‌شود؛ سوئیچی است که کد تعریف شده بر روی آن با کد تعریف شده بر روی محل سوئیچ یکسان باشد، در غیر این صورت کلیدهای مشابه که کد متفاوتی دارند موفق به روشن کردن خودرو نخواهند شد در نتیجه خودرو در برابر سارقان بیمه می‌شود با کمک این مکانیزم یک قفل نرم‌افزاری بر روی ECUانژکتور گذاشته می‌شود که مانع روشن شدن موتور خودرو شده و تا زمانی که قفل باز نشود خودرو استارت نمی‌خورد و روشن نمی‌شود، در نتیجه کارهایی مثل اتصال کوتاه پایه‌های سوئیچ و غیره برای روشن کردن خودرو کاملا بی‌تاثیر است.

دزگیر خودرو

دزدگیرها رایج ترین تجهیزات ضد سرقت خودرو می باشند. این تجهیزات در دسته تجهیزات بازدارنده طبقه بندی می شوند و ففقط یک وسیله هشدار دهنده می باشند.دزگیر خودرو نمی تواند صد در صد مانع سرقت خودرو شود.

دزدگیرهای هوشمند

نوع سنتی دزدگیر مربوط به دزدگیرهای هشداردهنده و پر سر و صدا است. ولی دزدگیرهای جدید به گونه ای طراحی شده اند که، ضمن هشداردهندگی با تماس با صاحب خودرو، او را در جریان عملیات دزدی و یا هر خطر دیگری قرار می دهند

ردیاب های خودرو

خودرو توسط ردیاب (GPS) از هر نقطه ای در دنیا قابل ردیابی می باشند. این ردیاب‌ها بوسیله باطری خودرو تغذیه می شوند و با نصب یک سیم کارت و پنل مدیریت، کاربر هدایت می گردند

در سالهای اخیر استفاده از ردیاب ها بسیار گسترش پیدا کرده و هوشمند سازی آن ها موجب بالا رفتن ضریب امنیت شده است.

قابلیت تشخیص موقعیت خودرو و مکان یابی آن کمترین امکانی است که ردیاب به شما می دهد. با نصب و تجهیز خودرو به سیستم ردیاب می توان علاوه بر موقعیت یابی صداهای درون کابین خودرو را شنود کرد و از ره دور به خودرو فرمان توقف  و خاموش شدن را داد.

در اصل ردیاب ها تجهیزات بازدارنده سرقت نیستند بلکه به صاحب خودرو کمک می کند که اتومبیل راحت تر پیدا شود.

در ایسیو کار با نصب سیستم ضد سرقت خودرو توسط کادری مجرب و کارآزموده با بهترین و بروزترین سیستم های ضد سرقت خودرو ایمنی خودرو خود را بالا ببرید.

نصب انواع ردیاب ها (GPS)، نصب دزگیرهای هوشمند و حرفه ای، تعریف کد سویچ خودرو(ایموبلایزر) با بهترین قیمت یکی دیگر ازخدمات ما می باشد