تصحیح کیلومتر خودرو

تعمیر و اصلاح  کیلومتر خودرو

علتهای خرابی کیلومتر خودرو چیست؟

اصلاح کیلومتر چه زمانی انجام می شود؟

علتهای تغییر کیلومتر خودرو چیست؟

عملکرد کیلومترشمار

در خودروهای قدیمی کیلومتر شمارها  کاملاً مکانیکی بوده‌اند اما با پیشرفت تکنولوژی امروزه اکثر خودروها به صورت الکترونیکی می باشند که بوسیه سنسور کیلومتر مسافت مشخص می شود سنسور کیلومترشمار ماشین (wheel speed sensor vehicle ) روی گیربکس خودرو نصب می شود و به وسیله یک سوکت ۳ پایه اطلاعات سرعت را به ایسیو و پشت آمپر می فرستد

دلایل خرابی کیلومترشمار ماشین

خرابی سنسور سرعت

خرابی سنسور سرعت یکی از علت های خرابی کیلومترشمار ماشین است. خرابی این سنسور تنها بر روی سرعت خودرو تاثیر نمی گذارد، بلکه بر روی سیستم کروز و تنظیم سوخت برخی خودروها نیز موثر است به همین دلیل است که با خرابی این قطعه عموما چراغ خطر موتور روشن می شود.

خرابی ecu

ایسیو یا همان کامپیوتر خودرو مسئول هماهنگی،کنترل و هدایت سایر سنسورهای خودرو است. خرابی کیلومترشمار ماشین می تواند به این قطعه نیز مرتبط باشد.

مشکلات فیزیکی

قطع شدن اتصالات و ارتباط بین سنسور با سایر بخش ها از دیگر علل متداول در خرابی کیلومترشمار ماشین است. در برخی از خودرو های قدیمی اتصالی و سوختن سیم ها نیز ممکن الوقوع است که در از کار افتادن کیلومتر سرعت موثر هستند.

اصلاح کیلومتر خودرو

درمواقعی که ایسیو دچار مشکل می شود و باید تعویض یا تعمیر شود ممکن هست که کیلومتر واقعی خودرو را نمایش ندهد و کارکرد خودرو رو به اشتباه بیشتر از حد واقعی نمایش دهد در این مواقع باید کیلومتر توسط متخصص دوره دیده توسط دستگاه های پروگرامر مخصوص اصلاح شود.

برای تعمیر و اصلاح کیلومتر با ما تماس بگیرید

ایسیو کار با سابقه درخشان و طولانی در زمینه تعمیرات برق خودرو و تعمیرات کیلومتر خدمات تعمیر و تصحیح کیلومتر خودروهای خارجی، تعمیر و تصحیح کیلومتر خودروهای چینی ، تعمیر و تصحیح کیلومتر خودروهای داخلی تعمیرات پشت آمپر و ماژول کیلومتر ، تعمیر انواع آمپر (دمای آب، آمپر کیلومتر، آمپر دور موتور، آمپر بنزین و…) و تصحیح کارکرد کیلومتر ارائه می‌دهد. تصحیح و تعمیر انواع کیلومتر خودروهای (هیوندا – کیا – نیسان – میتسوبیشی – سانگ یانگ – هوندا – تویوتا – سوزوکی – مزدا – لکسوس – فیات – پژو – سیتروئن – دی اس – رنو – ولو – ام جی – ام وی ام – لیفان – هایما – هاوال –  برلیانس – گریت وال – چانگان – زوتی  – بسترن و تمامی خودروهای داخلی) با ضمانت در مرکز تعمیرات برق خودرو ECU CAR  انجام می‌شود.