تعمیرات تخصصی برق خودروهای هیوندا و کیا

تعمیرات هیوندا و کیا

یکی از خدمات تخصصی قابل ارایه در مرکز ایسیو کار، خدمات تخصصی برق خودروهای کیا و هیوندا می باشد.

خودروهای کیا و هیوندا در ایران بسیار پرطرفدار می باشد و خودروهای زیادی از این دو شرکت وارد ایران شده اند. تعمیرات خودروهای هیوندا و کیا و در کل ماشین های وارداتی نیاز به تخصص بالا و تجهیزات تخصصی می باشد، مخصوصا تعمیر ایسیو این خودروها نیاز به دانش بالا در زمینه برق این خودرو ها می باشد که متخصصین ما با گذراندن کلیه دوره های آموزشی تخصصی این خودرو ها آماده ارایه خدمات تخصصی خودروهای هیوندا و کیا به شما عزیزان می باشد.

تعمیرات تخصصی برق خودرو تمامی خودروهای خارجی هیوندا (i10، i20، i30، i40، اکسنت، الانترا، آزرا، آوانته توسان، جنسیس، سانتافه، سونوتا و …) و کیا (اپتیما، اسپورتیج، پیکانتو، سراتو، سورنتو، کادنزا، موهاوی و …) در مرکز تعمیرات برق خودرو ایسیوکار به صورت کاملا تخصصی با ضمانت انجام می‌پذیرد.

خدمات تعمیرات برق هیوندا و کیا موارد تعمیر ایسیو و انواع برد خودرو، تعمیر و تصحیح کیلومتر، ریمپ و چیپ تیونینگ انواع ای سی یو هیوندا و کیا، تعمیر و ریست یونیت ایربگ و خدمات سیستم ضد سرقت مانند نصب و راه اندازی GPS و ردیاب، تعمیرات و نصب سیستم کیلس و … را شامل می‌شود.

همچنین تمامی خدمات ذکر شده با دیاگ، پروگرامر و تجهیزات تخصصی خودروهای هیوندا و کیا انجام می‌شود.

تمامی خدمات ارائه شده در ایسیو کار با ارئه فاکتور معتبر و با ضمانت انجام می شود. پس با خیال آسوده می توانید کلیه خدمات تخصصی برق خودرو (از سیم کشی برق خودرو تا ایسیو خودرو، و…) را به ما بسپارید

جهت دریافت خدمات تخصصی برق خودرو های هیوندا و کیا با ما تماس بگیرید

پشتیبانی آنلاین: برای تماس با ما می توانید از گفتگوی آنلاین سایت و یا شماره های درج شده در سایت استفاده نمایید.